Opravné maturitní a závěrečné zkoušky podzim 2024

V září se budou konat opravné maturitní a závěrečné zkoušky v následujících termínech:

Společná část MZ – didaktické testy se konají 2. – 3. 9. 2024. Přihlášeným studentům byla odeslána pozvánka se všemi podrobnostmi na email. Spádovou školou bude Obchodní akademie Pelhřimov.

OPRAVNÉ MATURITNÍ ZKOUŠKY

Profilová část MZ pro obor Informační technologie – praktická část se bude konat 16. 9. od 12 hodin v učebně č. 15.

Profilová část MZ pro obor Informační technologie – písemná část se nekoná

Profilová část MZ pro obor Informační technologie– ústní část se bude konat 17. 9. dle rozpisu níže v učebně č. 18.

Profilová část MZ pro obor Obchodník – praktická část se bude konat 16. 9. od 12 hodin v učebně č. 15.

Profilová část MZ pro obor Obchodník – písemná část se nekoná.

Profilová část MZ pro obor Obchodník – ústní část se bude konat 17. 9. dle rozpisu v učebně č. 18.

Profilová část MZ pro obor Předškolní a mimoškolní pedagogika – ústní část se bude konat 17. 9. dle rozpisu v učebně č. 18.

OPRAVNÉ ZÁVĚREČNÉ ZKOUŠKY

Opravné závěrečné zkoušky pro učební obor Reprodukční grafik – praktická část 1. a 2. 9. od 8 00 učebna 17, písemná část 16.9. od 12 00 učebna 15, ústní opravné zkoušky se nekonají.

Opravné závěrečné zkoušky pro učební obor Mechanik digitálních sítí– praktická část se nekoná, písemná část 16.9. od 12 00 učebna 15, ústní opravné zkoušky se nekonají.

Opravné závěrečné zkoušky pro učební obor Kuchař – číšník  – praktická část 1. a 3. 9. od 7 30 učebna 16, písemná část 16.9. od 12 00 učebna 15, ústní opravné zkoušky 17.9. viz harmonogram níže.

V případě nejasností neváhejte kontaktovat vedení školy nebo své třídní učitele.

Přejeme úspěšné dokončení studia.