ZAHRANIČNÍ PRACOVNÍ STÁŽ ERASMUS+ V MALAZE

V neděli 6.10.2024 odletěli studenti cestovního ruchu společně s paní učitelkou Nádvorníkovou a paní učitelkou Svobodovou do španělského města Málaga v rámci projektu Erasmus+. Po příletu a ubytování se prošli k nedaleké pláži, kde se kochali překrásným výhledem na moře. Druhý den se všech osm studentů vydalo do školy, kde jim sdělili veškeré informace a hned poté se rozešli na svá pracoviště, kde byli předáni svým mentorům. Po obědě měli komentovanou prohlídku historickým centrem města, kde viděli mimo jiné ruiny starého římského amfiteátru nebo rodný dům Pabla Picassa. V úterý se každý student vydal již samostatně na své praxe. Poté měli opět odpolední program, kdy spolu s průvodkyní vyrazili na palácovou pevnost Alcazaba. Po prohlídce si šli odpočinout, aby byli připravení na další den v Málaze.

Lucie Vítková, Adéla Gregrová a Svitlana Fedoriv